четвер, 29 березня 2012 р.

ІІІ етап МАН 2012


З 27 по 30 березня в Києві на конкурсі Малої академії наук (відділення технічних наук, математика) одинадцятикласниця Віолетта Ходоровська (наукові керівники: О.А.Чумаченко, В.С.Чумаченко) і дев'ятикласник Олександр Морозов (наукові керівники: В.О.Єрмоленко, Л.І.Зайцева) здобули треті місця.

Віолетта перемогла в секції інформаційно-телекомунікаційні системи та технології. Тема роботи: Інформаційна система «3D-тур Залізний порт». http://port.inf.ua/
Олександр став переможцем у секції технологічні процеси та перспективні технології. Тема роботи: Удосконалення технології виробництва біологічно активних добрив.


30 березня відбулось урочисте закриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у відділенні технічних наук.
Розпочинаючи святкову церемонію, директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен ЛІСОВИЙ передав учасникам конкурсу щирі вітання від президента Малої академії наук, народного депутата України Станіслава ДОВГОГО, який переконаний: завдяки енергії і завзяттю обдарованих юнаків і дівчат Україна стане світовим лідером у сфері високих технологій.
«Назва Мала академія наук вперше прозвучала з вуст нинішнього президента Національної академії наук, великого вченого Євгена ПАТОНА у 50-х роках, і з тих пір МАН продовжує працювати. Переживала вона й важкі часи, але завжди залишалась на плаву. І зараз Мала академія наук є потужним кораблем, який везе на своєму борту двісті п’ятдесят тисяч дітей, шість з половиною тисяч педагогів. До управління цим кораблем залучені кращі освітні й наукові установи країни, міжнародні організації та дослідницькі лабораторії, – з гордістю відзначив Оксен ЛІСОВИЙ. – Перед вами, дорогі друзі, відкритий цілий світ. З вашим інтелектом ви досягнете всього, чого захочете в житті. Головне, щоб ішли ви чесним, прямим шляхом – і ви станете людьми, якими пишатиметься наша країна».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар