четвер, 26 лютого 2015 р.

http://3k.esy.es/

http://3k.esy.es/

Наша команда працює над створенням єдиного освітнього ресурсу, який дасть кожному щось корисне і цікаве. Наша місія полягає не стільки в тому, щоб нас почули. Ми хочемо, щоб всі представники сфери освіти почули себе і один одного, а українську освіту в кінцевому підсумку змінили на краще.
Ми хочемо, щоб всі представники сфери освіти почули себе і один одного, а українську освіту в кінцевому підсумку змінили на краще. Наша команда пише для викладачів вищої та середньої школи, студентів і школярів, батьків та інших освітян, представників освітніх проектів і чиновників, людей, що займаються самонавчанням і саморозвитком, і всіх тих, хто уважно стежить за станом української та світової освіти.
3k.esy.es – некомерційний просвітницький медіа-проект про освіту, присвячений найактуальнішим і корисним концепціям, теоріям і методиками, технологіями і дослідженнями, продуктів і сервісів. Ми говоримо про те, як розвиваються і змінюються освіта та наука сьогодні і якими вони можуть бути вже в найближчому майбутньому. Ми працюємо над створенням єдиного освітнього ресурсу, в якому кожен знайде щось цiкаве для себе.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар